ŚWIĘTO RODZINY w KLASIE 0

Z okazji Święta Rodziny klasa 0 – Tygrysy w ZSP w Świnnej Porębie wraz z rodzicami obchodziła uroczystość
dn. 27 maja 2023 r., na którą złożyły się:
występ artystyczny, czyli inscenizacja wzbogacona piosenkami i tańcami, wręczenie prezentów- niespodzianek, słodki poczęstunek dla Rodziców i dzieci oraz spotkanie sportowo- rekreacyjne na boisku przyszkolnym.

Spotkanie w plenerze zostało pomyślane jako prezent dla dzieciaków z grupy Tygrysów i odbyło się z grillowanymi kiełbaskami, fotobudką, prezentami dla dzieci, meczami piłki nożnej i zbijanki, watą cukrową, makijażami, tatuażami i popkornem.
Hitem zabawy na boisku był mecz piłki nożnej Tygryski- Tatusiowie i skakanie na wielkiej dmuchanej trampolinie.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tak udanej imprezy 🙂