Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024. Nagrody i Świadectwa

W piątek 21 czerwca 2024 r. o godzinie 8.00 odbyła się msza święta w kościele parafialnym a o godz. 9.15 już w szkole nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy, wielu z wyróżnieniem! Dyrektor wręczył również rodzicom klasy ósmej listy gratulacyjne i podziękowania za wychowania swoich pupili.

Dzień wcześniej, 20 czerwca w czwartek rozdaliśmy nagrody dla wyróżniających się uczennic i uczniów. Nagradzaliśmy dzieci za szkolną aktywność,  czytelnictwo, oszczędzanie, udział w przeróżnych przedsięwzięciach szkoły, konkursach i projektach.

Gratulujemy!

Wójt gminy Mucharz pan Paweł Paździora wręczył uczniom klasy ósmej: Mai Grabiec, Bartoszowi Karamańskiemu nagrody Wójta Gminy Mucharz za osiągnięcie wysokich wyników nauczania oraz przyznał stypendium naukowe uczennicy klasy szóstej Zofii Woźniak.

Również serdecznie gratulujemy i dziękujemy Panu Wójtowi.

Pożegnanie:

W tym dniu pożegnaliśmy też panią Beatę Jamróz, która przeszła na emeryturę. Dyrektor szkoły podziękował za sprawowanie opieki nad klasą pierwszą  w roku 2023/2024, ale także za czterdzieści jeden lata pracy, działań wychowawczych i edukacyjnych, życząc pani Beatce  zasłużonego odpoczynku. Podziękowania złożył także p. wójt Paweł Paździora. Słowa wdzięczności i życzenia przekazał również Samorząd Uczniowski i rodzice.

Po spotkaniach klas z wychowawcami, pełni radości i uśmiechnięci rozpoczęliśmy oficjalnie wakacje! Życzymy wszystkim wspaniałej pogody i aktywnego wypoczynku.