XXVI DNI PAPIESKIE W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ 13-27 maja

Mamy już za sobą kolejną edycję KONKURSU, który od lat cieszy się wśród uczniów naszej szkoły dużym zainteresowaniem.

Również i w tym roku wzięliśmy aktywny udział w wielu proponowanych przez Organizatora formach konkursowych: Konkursie Plastycznym pod hasłem „Jan Paweł II- święty kapłan”, Przeglądzie Pieśni Religijnej, Przeglądzie Poezji Religijnej Recytowanej, Konkursie Wiedzy o św. Janie Pawle II.

Wysiłki  i umiejętności naszych uczniów zostały dostrzeżone przez Jury i odpowiednio nagrodzone.

Laureatami Konkursu Plastycznego zostali:

– w kategorii kl. I-II – Jakub Kowalczyk z kl. II ,

– w kategorii kl. VII-VIII- Maja Grabiec z klasy VII.

W Przeglądzie Poezji Religijnej Recytowanej laureatami zostali uczniowie klasy VIII : Aleksander Siwiec, który zajął I miejsce oraz Kornel Łasąk, który uplasował się na III miejscu.

27 maja 2023r o godz.15.00 odbędzie się Koncert Laureatów XXVI Dni Papieskich i odbiór nagród i wyróżnień w Auli Jana Pawła II w Baszcie Zebrzydowskiego przy Klasztorze OO. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wszystkim laureatom, uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!