Warsztaty wielkanocne Pierwszoklasistów

W dn.25marca 2024r. w naszej szkole odbyły się    warsztaty wielkanocne prowadzone przez instruktora Beskidzkiego Ośrodka Kultury w Stryszawie.

Celem warsztatów było zapoznanie z tradycją przygotowywania stroików wielkanocnych oraz rozwijanie zdolności artystycznych, twórczych najmłodszych uczniów klasy I.   Każdy z uczestników otrzymał komplet niezbędnych materiałów do wykonania stroika. Mając do dyspozycji drewniane koguciki, zajączki, gałązki forsycji, bukszpanu, farby akrylowe, wstążeczki,  każdy z Pierwszoklasistów stworzył niepowtarzalne , własnoręczne, piękne ozdoby, wkładając w nie całe serce , swoją inwencję twórczą i talent. Teraz przyozdobią one nasze rodzinne, domowe , wielkanocne stoły.

     Życzymy wszystkim wesołych, radosnych świąt- Wesołego Alleluja i mokrego Śmigusa-Dyngusa.