Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Wczoraj zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość z tej okazji otworzył Pan Dyrektor, który powitał wszystkich zebranych na sali gimnastycznej.

W tym roku zakończenie miało szczególny charakter, gdyż mury naszej szkoły opuścili nie tylko tegoroczni ósmoklasiści, ale również Nasi Kochani Nauczyciele – kś. Janusz Żmuda oraz Pani Halina Rzeszowska, którzy po wielu latach pracy przeszli na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji, w imieniu całej społeczności szkolnej, podziękowania za lata nauki, opieki i wychowania złożył Pan Dyrektor oraz  Pani Wójt.

Pani Wójt wręczyła również Nagrody Wójta Gminy Mucharz za wysokie wyniki w nauce,  działalność na rzecz szkoły oraz stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Nagrody za wysokie wyniki w nauce i wzorową prace na rzecz szkoły otrzymali uczniowie klasy VIII ( absolwenci) Kornel Łasak, Julian Stanaszek. Stypendium naukowe otrzymał uczeń klasy VII – Bartosz Karamański , natomiast stypendium sportowe otrzymała uczennica klasy VI – Wiktoria Zemła.

Następnie wychowawcy poszczególnych klas wręczyli uczniom nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem.

Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna, którą rozpoczął tradycyjny polonez w wykonaniu uczniów klasy VIII.

Tego dnia nie brakowało wzruszeń oraz pięknych chwil, które mamy nadzieję zapadną wszystkim w pamięci. Teraz przyszła pora na wakacje i regenerację. Pamiętajcie o bezpieczeństwie i do zobaczenie już 4 września!

Zapraszamy do galerii. 🙂