Piknik Rodzinny 2024

Dzień Rodziny:)

Dzisiaj pięknie pozdrawiamy, tu obecne nasze Mamy i Tatusiów. Kiedy za chwilę oczy zamkniecie, wnet w czarodziejskim znajdziecie się świecie. Zatem uwaga, ważna to chwila, za chwilę fajna zabawa się rozpoczyna:)

I tak właśnie było.

W dni 02.06.2024r Rada Rodziców zorganizowała „Piknik Rodzinny”.  Chociaż na początku imprezy pogoda spłatała nam małego figla nie wpłynęło to na dalszy przebieg doskonałej zabawy. Dzieci przywitały swoich najbliższych, babcie, dziadków, ciocie , wujków i oczywiście  swoich rodziców, piękną częścią artystyczną w której śpiewały piosenki  i recytowały wiersze  na temat rodziny. Nie zabrakło oczywiście pokazów tanecznych uczniów. Za te piękne występy rodzice rewanżowali  się swoim pupilom zapraszając ich na przygotowane przez organizatorów łakocie.

Oprawę muzyczną przygotował Pan Józef Celak. Było super Panie Józefie:)

Wszyscy przybyli goście bawili się doskonale do późnych godzin popołudniowych.

Serdeczne wyrazy podziękowania składamy Kochanym organizatorom oraz sponsorom pikniku.

Było cudownie 🙂

Dziękujemy:)