Międzyszkolne zawody w piłkę siatkową

Chociaż w  szkole w dalszym ciągu trwa remont sali gimnastycznej i  lekcje wychowania fizycznego odbywają się na korytarzach to i tak odnosimy sukcesy sportowe na różnych szczeblach rozgrywek.

W czwartek i piątek ( 25,26,01.2024r ) w SP Mucharz odbyły się międzyszkolne zawody w piłkę siatkową klas IV-VI oraz VII -VIII.  Jak opowiadają naoczni świadkowie zawody stały na wysokim poziomie a sami uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami technicznymi, których nie powstydziliby się zawodnicy z czołowych klubów siatkarskich.

W wyniku gier do dalszych etapów rozgrywek awansowały zespoły:

– w kategorii klas IV-VI dziewczęta z ZSP Świnna Poręba i chłopcy z SP Mucharz

– w kategorii klas VII-VIII chłopcy z ZSP Świnna Poręba i dziewczęta z SP Mucharz

Miło nam również poinformować o sukcesie Frania Radwana. W poniedziałek ( 29.01.2024r) odbyły się  Indywidualne Mistrzostwa Powiatu  Wadowickiego w tenisie stołowych chłopców klas VII-VIII w których Franek zajął premiowane awansem do gier na wyższym szczeblu rozgrywek  wysokie IV miejsce.

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie  gratulujemy.