KOLOROWY TYDZIEŃ

W dniach 15-19 kwietnia w Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole TYDZIEŃ KOLORÓW pod hasłem „Kolor- symbolem praw dziecka”.

Każdego dnia uczniowie zakładali ubrania w wyznaczonym kolorze. Ponadto, że było barwnie i kolorowo akcja miała również na celu przypomnieć dzieciom ich prawa. W związku z tym każdy kolor symbolizował określone prawo np. kolor czerwony – prawo do przyjaźni i miłości, kolor zielony – prawo do życia w czystym środowisku, kolor niebieski – prawo do twórczego myślenia, kolor żółty -prawo do wyrażania swoich uczuć, kolor biały i  czarny – prawo do opieki zdrowotnej.

Dziękujemy wszystkim uczniom,  którzy przyłączyli się do akcji, stanęli na wysokości zadania i każdego dnia pamiętali o odpowiednim kolorze stroju.

Zapraszamy do podejmowania kolejnych akcji organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z pięknego i barwnego tygodnia w naszej szkole.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego.