FESTIWAL ARTYSTYCZNY „TALENTY 2023”

Festiwal Artystyczny „Talenty 2023” to gratka dla miłośników wielu dziedzin artystycznych. Wśród dzieci, młodzieży a także dorosłych poszukuje się  niezwykłych osobowości, utalentowanych tancerzy, malarzy, pisarzy, wokalistów, muzyków, aktorów czy recytatorów. Nagroda „Talent”, ale także możliwość wygrania udziału w profesjonalnych warsztatach czeka na najlepszych!

Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy: gminny i powiatowy.

22 i 23 marca zaprezentowało się na scenie Wadowickiego Centrum Kultury 5 naszych uczniów. Nominacje do głównej nagrody otrzymały 2 uczennice: Lena Pacek -w kategorii RECYTACJA  i Wiktoria Radwan w kategorii WOKAL. Czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie konkursu w kategorii PRACE PLASTYCZNE, gdzie swój talent plastyczny prezentują 4 uczennice: Nikola Bargiel, Lena Polak, Anna Jaroch i Zofia Wożniak.

Poniżej prezentacja niektórych prac.

Uroczysta gala odbędzie się 2 kwietnia w WCK.