ASY Z II KLASY Nasze pasje i zainteresowania

Dziecko od najmłodszych lat przejawia chęć uczestniczenia w różnych czynnościach.

My jako osoby dorosłe doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest robienie tego co się lubi, angażowanie się w zajęcia, które sprawiają, że czujemy się szczęśliwi. Niesamowicie znaczące jest by rozwijającemu się dziecku przekazywać właśnie takie schematy. Zachęcanie dziecka do podejmowania interesujących go aktywności jest krokiem do kreowania się w przyszłości jego pasji i zainteresowań.     Pasje i zainteresowania dzieci pozwalają im na budowanie własnej autonomii, niezależności i pewności siebie. Im bardziej zdobywają pewność w tym co robią, tym mniej potrzebują naszej akceptacji ich kolejnych kroków. To z kolei wzmacnia ich poczucie wartości i w przyszłości może ułatwić kształtowanie stabilnej i wysokiej samooceny.

W klasie II wielu uczniów rozwija swoje pasje i osiąga znaczne sukcesy. Wśród nich są:

 • Lila – uczęszcza do szkoły muzycznej, gra na skrzypcach i osiąga sukcesy,

II m-ce w X Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści w Stalowej Woli
II m-ce w IV Ogólnopolskim Konkursie Co młodym w duszy gra? w Rudzie Śląskie
III m-ce w VI Ogólnopolskim Konkursie Młodzi artyści na Zamku Suskim
III m-ce w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym VIRTUOSO w Toruniu

 • Leon uczęszcza do I klasy szkoły muzycznej, uczy się grać na gitarze, ma za sobą pierwsze udane występy,
 • Nikosia uczęszcza do I klasy szkoły muzycznej, uczy się grać na skrzypcach, ma za sobą pierwsze udane występy,
 • Amelka rozwija swoje zdolności taneczne w grupie ECHO. W tym roku zdobyła z grupą dwa 1 miejsca i jedno 3 miejsce w  ogólnopolskich konkursach tańca oraz 3 miejsce w trakcie Dni Tańca w Wadowicach
  4 m-ce i 8 m-ce w skokach na Ścieżce i Podwójnej  Mini Trampolinie kategoria:pierwszy  rok w Turnieju pod Babią Górą,1 m-ce w zawodach akrobatycznych w Krakowie w konkurencji skoki na Ścieżce  w kategorii pierwszy rok,4 m-ce w Zawodach akrobatycznych w Krakowie w konkurencji Podwójnej  Mini Trampoliny
 • Maja trenuje akrobatykę. Potrafi już wykonywać różne ćwiczenia akrobatyczne
 • Maksio trenuje karate , zdobywa pierwsze medale,
 •  Julek, Igor Ś., Igor W., Jakub, Kajtek Maksio to zapaleni piłkarze klubu Czarni Koziniec, ich drużyna Żaków w tym roku jest nie do pokonania,
 • Krzyś trenuje piłkę nożną w klubie KAROL i odniósł również wiele sukcesów,
 • Amelka, Lila, Maja doskonaliły swoje zdolności wokalne pod kierunkiem pana Wojciecha Biernackiego. Ukoronowaniem ich pracy jest nagrana płyta w profesjonalnym studio w Krakowie.GRATULUJEMY SUKCESÓW !Zachęcamy wszystkich uczniów do odkrywania swoich pasji i zainteresowań.