🐻✨ Akademia Bezpiecznego Puchatka w klasie I ✨🐻

📚 Przez cały rok szkolny uczniowie klasy I realizowali program edukacyjny „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.

🚦🏫 W trakcie zajęć poznawali zasady bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego. 🚦🏫

🛡️ Tematyka programu obejmowała m.in.:
🔹 bezpieczeństwo w szkole 🏫
🔹 bezpieczeństwo na drodze 🚸
🔹 bezpieczeństwo w Internecie 💻🌐
🔹 relacje rówieśnicze 🤝
🔹 zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji ☀️🏖️

🌟 Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w realizacji zadań i aktywnie brali udział w zajęciach. Chętnie zdobywali nową wiedzę oraz rozwijali umiejętności związane z bezpiecznym zachowaniem w różnych sytuacjach. 📖😊

💻📝 Na zakończenie programu wykonali test wiedzy dotyczący bezpieczeństwa, przeprowadzony przy użyciu komputerów.

🏅 Za udział w programie oraz zdobycie wiedzy z zakresu bezpiecznych zachowań otrzymali certyfikat uczestnictwa w „Akademii Bezpiecznego Puchatka”. 🎓👏

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy bezpiecznych oraz radosnych wakacji! ☀️🌈🏖️🚴‍♀️🚴‍♂️✨🐻