XXIV SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „ZŁOTE USTA” – Rozdanie Nagród
05. grudnia odbyła się miła uroczystość związana z rozdaniem nagród za XXIV szkolny konkurs recytatorski „Złote Usta”
Nagrody wręczały Panie Beata Polak oraz Elżbieta Łyczak organizatorki turnieju.
Przypominamy wyniki:
Grand Prix: Leon Kalemba kl. 4
KATEGORIA: PRZEDSZKOLE I KLASA 0:
I miejsce: Gaja Kasolik, Pola Rotter, Zuzanna Szczepankiewicz,
II miejsce: Iga Radwan, Oskar Wiśniewski, Miłosz Mrzygłód, Lilianna Mocała,,
III miejsce: Franciszek Chrapla, Emilia Stanaszek, Mieszko Mrzygłód, Aleksandra Sorka.
Wyróżnienia: Jan Mruczek, Wiktoria Kachel, Karol Mosór, Julia Bednarczyk, Kornelia Buczulińska, Jan Ficek.
Klasy 1-3:
I miejsce: Dominika Bogdanik kl.1, Patryk Putek kl.2
II miejsce: Kornelia Kęsek kl. 2, Milena Pytlik kl.1
III miejsce: Marlena Góralczyk kl. 3
Wyróżnienia: Nela Bujak kl. 2, Natalia Banaś kl. 3, Zofia Kot kl. 3
Klasy 4-8:
I miejsce: Wiktoria Radwan kl. 7, Zofia Woźniak kl. 8
II miejsce: Antonina Rdawan kl. 7
III miejsce: Maja Radwan kl. 4, Jakub Wiercimak kl. 7
Gratulujemy Laureatom oraz wszystkim Uczestnikom!