XXIV SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „ZŁOTE USTA” – Rozdanie Nagród

05. grudnia odbyła się miła uroczystość związana z rozdaniem nagród za XXIV szkolny konkurs recytatorski „Złote Usta”

Nagrody wręczały Panie Beata Polak oraz Elżbieta Łyczak organizatorki turnieju.

Przypominamy wyniki:

Grand Prix: Leon Kalemba kl. 4

KATEGORIA: PRZEDSZKOLE I KLASA 0:
I miejsce: Gaja Kasolik, Pola Rotter,  Zuzanna Szczepankiewicz,
II miejsce: Iga Radwan, Oskar Wiśniewski, Miłosz Mrzygłód, Lilianna Mocała,,
III miejsce: Franciszek Chrapla, Emilia Stanaszek, Mieszko Mrzygłód, Aleksandra Sorka.
Wyróżnienia: Jan Mruczek, Wiktoria Kachel, Karol Mosór, Julia Bednarczyk, Kornelia Buczulińska, Jan Ficek.

Klasy 1-3:

I miejsce: Dominika Bogdanik kl.1, Patryk Putek kl.2

II miejsce: Kornelia Kęsek kl. 2, Milena Pytlik kl.1

III miejsce: Marlena Góralczyk kl. 3

Wyróżnienia: Nela Bujak kl. 2, Natalia Banaś kl. 3, Zofia Kot kl. 3

Klasy 4-8:

I miejsce: Wiktoria Radwan kl. 7, Zofia Woźniak kl. 8

II miejsce: Antonina Rdawan kl. 7

III miejsce: Maja Radwan kl. 4, Jakub Wiercimak kl. 7

Gratulujemy Laureatom oraz wszystkim Uczestnikom!